Instruktážní videa

Příprava podkladu
Moduleo je vysoce kvalitní a dekorativní vinylová podlahová krytina. Pro úspěšnou instalaci je velmi důležitá pečlivá příprava podkladu podlahy, na kterou bude vinylová podlahová krytina instalována.

Instalace MODULEA
Po přípravě podkladu, můžeme začít s vlastní instalací podlahové krytiny. Lamely by měly být instalovány souběžně s dveřmi nebo ve směru hlavního zdroje světla v místnosti, kterým je obvykle největší okno.

Dokončení a úklid
Rozřeďte ošetřující prostředek ve vodě a aplikujte na podlahu hadrem nebo mopem, řádně vyždímaným. Toto se chová jako ochranný nátěr a ochraní rovněž spoje proti vlhkosti. Tímto je instalace kompletní . Jsme si jisti, že vaše nová podlahová krytina vám přinese hodně radosti.

Vinylová podlaha Moduleo a Moduleo Click

Systém Moduleo Click je navržený tak, aby umožňoval ještě rychlejší a jednodušší montáž. Každý kus jednoduše zapadne přímo na místo, přičemž jsou zachovány stejné estetické kvality jako při tradiční montáži, je to však rychlejší a nepotřebujete při tom lepidlo.

Vinylová podlaha Moduleo MOODS

Vinylové dílce Moduleo® Moods©, které jsou k dostání v 10 kreativních formátech v dekoru kamene a dřeva. Z těchto 10 variant lze vytvořit 110 krásných vzorových podlah od těch klasických až po nadčasové dynamické vzory, které ozvláštní každý interiér.

Moduleo a PVC v pořadu Rady ptáka Loskutáka

Moduleo je vysoce kvalitní a dekorativní vinylová podlahová krytina.

Podložky pod Moduleo

Podložka pod vinyl XTRAFLOOR™ FLEX PRO, je speciálně vyvinutá pro plovoucí instalaci pod Moduleo® LVT. Podložka XTRAFLOOR Flex Pro nabízí komplexní řešení pro instalaci Dryback bez použití lepidla. Podložku XTRAFLOOR Flex Pro lze také použít na verzi Click.