Vinylové podlahy Moduleo MOODS

Vinylové podlahy Moduleo MOODS

Nyní si blíže představíme jednotlivé vinylové dílce Moduleo® Moods©, které jsou k dostání v 10 kreativních formátech v dekoru kamene a dřeva. Z těchto 10 variant lze vytvořit 110 krásných vzorových podlah od těch klasických až po nadčasové dynamické vzory, které ozvláštní každý interiér.

DOPORUČENÍ:
Pokládku vinylové podlahy Moduleo MOODS doporučujeme zrealizovat certifikovanými podlaháři.

Moduleo MOODS Basket

Systém Moduleo MOODS Basket je klasický podlahový vzor založený na malém prkně, který se skvěle rozkládá bez zdůraznění jedné osy směru.

Moduleo MOODS Basket Moduleo MOODS Basket Moduleo MOODS Basket

Moduleo MOODS Herringbone

Systém Moduleo MOODS Herringbone je jedním z nejúspěšnějších vzorů podlah. Tento vzor je nadčasový a lze ho použít ve starších stavbách, ale i v moderních domech. Vyrábí se i v betonové variace kamene.

Moduleo MOODS Herringbone Moduleo MOODS Herringbone Moduleo MOODS Herringbone
Moduleo MOODS Herringbone Moduleo MOODS Herringbone Moduleo MOODS Herringbone

Moduleo MOODS Diamond

Moduleo MOODS Diamond
Systém Moduleo MOODS Diamond je model 3D kostek vytvářející tvary diamantu. Moduleo MOODS Diamond navozuje iluzi hloubky a směru.

 

 

 

Moduleo MOODS Hexagon

Moduleo MOODS Hexagon
Systém Moduleo MOODS Hexagon přináší úroveň sofistikovanosti na každé podlaze. Velmi dobře se přizpůsobuje různým typům a velikostem prostorů, protože nemá dominantní úhel nebo směr. Moduleo Hexagon kombinuje dřevo a kamínky.

 

 

 

Moduleo MOODS Honeycomb

Moduleo MOODS Honeycomb
Systém Moduleo MOODS Honeycomb je moderní vzor, kterým vytváříte klasické a tradiční vzhledy podlah. Moderní provedení a vysoce kvalitní materiály podtrhují tento vzor, který je vhodný do všech interiérů.

 

 

 

Moduleo MOODS Chevron

Systém Moduleo MOODS Chevron je klasikou, která se vrací opět na výsluní. Geometrické vzory neztrácejí v současnosti nic ze své popularity, spíše naopak, jsou často trendovou záležitostí. U nás je spíše znám pod názvem rybí kost. Jedná se o klikatý vzor, který v sobě střídá obvykle pouze dvě výraznější, od sebe odlišné barvy. Může být však i kombinací vícero barev, vždy však zachovává klikatost.

Moduleo MOODS Chevron Moduleo MOODS Chevron Moduleo MOODS Chevron

Moduleo MOODS Triangle

Moduleo MOODS Triangle
Systém Moduleo MOODS Triangle patří mezi nejodvážnější a nejsilnější podlahy v naší sbírce: velké trojúhelníkové tvary jsou velmi dominantní a nepřehlédnutelné, pokud hledáte přesně takou podlahu, která bude od první chvíle středem pozornosti, je tento vzor stvořený přesně pro vás.

 

 

 

Moduleo MOODS Staggered

Systém Moduleo MOODS Staggered je dynamická a moderní verze tradičních dřevěných deskových podlah. Lze kombinovat malé, tenké, krátké, střední a standardní pásy, ze kterých vytvoříte podlahu, která má vlastnosti deskové podlahy.

Moduleo MOODS Staggered Moduleo MOODS Staggered Moduleo MOODS Staggered